صفحه اصلی > مسابقات 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون تهذیب و تربیت حوزه های علمیه

مسابقه خطبه حضرت زهرا (سلام الله علیها) پس از ماه مبارک رمضان برگزار می شود

 معاون تهذیب حوزه های علمیه گفت: با توجه به وجود ظرفیت فضای مجازی، تصمیم بر این شده که بعد از ماه مبارک رمضان این مسابقه برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی ، با اشاره به برگزاری مسابقه خطبه حضرت زهرا (سلام الله علیها) عنوان کرد: قرار بود مسابقه خطبه حضرت زهرا (سلام الله علیها) در اواخر سال ۹۸ برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

وی افزود: عموم مراجع عظام تقلید از برگزاری این مسابقه ابراز رضایت و خرسندی کردند، از طرفی هم بیش از ۱۳ هزار نفر در این مسابقه ثبت نام کرده اند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه مطرح کرد: با توجه به وجود ظرفیت فضای مجازی، ما تصمیم گرفتیم که این مسابقه را پس از ماه مبارک رمضان برگزار کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین ملکی یادآور شد: امیدواریم افراد دیگر هم در این مسابقه ثبت نام کننده و به جای ۱۳ هزار نفری که ثبت نام کرده اند، ۴۰ هزار رقابت کننده داشته باشیم.

وی اضافه کرد: افراد برای ثبت نام در این مسابقه، می توانند به پایگاه اطلاع رسانی معاونت تهذیب حوزه های علمیه http://tahzib-howzeh.com مراجعه و ثبت نام کنند.

معاون تهذیب حوزه های علمیه مطرح کرد: با توجه به عظمت خطبه حضرت زهرا (سلام الله علیها)، باید به بهانه های مختلف محتوای غنی این خطبه ارزشمند را زنده کرد و این مسابقه با هدف آشنایی هر چه بیشتر طلاب با پیام ارزشمند این خطبه برگزار می شود.٠٨:٤٨ - 1399/01/26    /    شماره : ٤١٢٤٠٩    /    تعداد نمایش : ١٤٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج