صفحه اصلی > معاونت تهذيب > نمایش متن کامل خبر 


  چاپ        ارسال به دوست

معاونت تهذیب و تربیت استان آذربایجان شرقی

دوره های مهارت بیان تفسیر قرآن کریم برگزار می شود

ستاد تفسیر قرآن کریم استان آذربایجان شرقی برای اساتید حوزه علمیه تبریز دوره های مهارت بیان تفسیر قرآن کریم برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تبریز، ستاد تفسیر قرآن کریم استان آذربایجان شرقی برای اساتید حوزه علمیه تبریز دوره های مهارت بیان تفسیر قران کریم برگزار می کند.

حجت الاسلام مجیدآقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان آذربایجان شرقی به همراه حجت الاسلام باقر ریاضی، دبیر ستاد تفسیر قرآن استان آذربایجان شرقی در جلسه ای با حجت الاسلام کاظم علی‌محمدی معاون تهذیب حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی و حجت الاسلام علی بدری مسئول دارالقرآن حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی در راستای برگزاری دوره مهارت های بیان تفسیر قرآن برای اساتید حوزه های علمیه تبریز هم اندیشی کردند.

در این جلسه، حجت الاسلام آقاجانی با تاکید بر ضرورت های آشنایی اساتید با مهارت های بیان تفسیر علی الخصوص آشنایی با شیوه بیان تفسیر برای جوانان و نوجوانان بیان داشت که ضرورت آشنایی با این مهارت ها بیش از پیش نمایان می باشد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام ریاضی دبیر ستاد تفسیر استان نیز جزئیات و نحوه برگزاری دوره های مذکور را بیان نموده و در خواست همکاری های بیش از پیش حوزه علمیه با ستاد تفسیر را نمود

نقش تربیتی مدیران مدارس علمیه بررسی می شود

حجت الاسلام کاظم علیمحمدی معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی، با اعلام این مطلب اظهار داشت: کارگاه دانش افزایی مدیران مدارس علمیه با عنوان «شیوه‌های مدیریت اخلاقی و تربیتی در مدارس علمیه»، در شهر تبریز برگزار می گردد.

معاون تهذیب و تربیت حوزه علمیه استان آذربایجان شرقی افزود: در این کارگاه که دوشنبه هفته جاری برگزار می گردد، معاونان آموزش و تهذیب مدارس و هم چنین تمام مدیران مدارس علمیه استان حضور و در آن با آخرین مباحث مربوط به تربیت اخلاقی طلاب آشنا خواهند شد.

حجت الاسلام علیمحمدی، با تاکید براینکه همه مدیران ۱۹ مدرسه علمیه استان در این کارگاه شرکت و از برنامه های آن در جهت بالابردن توان علمی و مدیریتی خویش بهره خواهند برد، یادآور شد: آشنایی مدیران مدارس علمیه، که مسئولیت اصلی و مستقیم تعلیم و تربیت طلاب متوجه ایشان هست، با اصول و مبانی علمی اخلاق و تربیت، امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.


١٣:٤٤ - 1400/10/05    /    شماره : ٤١٩٤١٨    /    تعداد نمایش : ٩٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج